STANDUP-KOMIKERE TRÆDER IND I NETVÆRKET SOM SAMARBEJDSPARTNER 

Det er ikke tit at vi har delt en nyhed med en samarbejdspartner fra komikkens verden – det kan vi til gengæld i dag, hvor account manager i Fremad Amager, Mark Andersen, har fået en aftale på plads med Niels Nielsen og Simon Væver – de træder ind som Guldpartner.

Stand up-komikerne Niels Nielsen og Simon Væver kan bookes som underholdning til alle typer arrangementer. Om det er firmaets kommende julefrokost, der skal piftes lidt op, en 40-års fødselsdagsfest, der skal fejres med et godt grin eller noget helt tredje, så står Niels og Simon klar til at komme forbi netop jer – både sammen og enkeltvis. Send en forespørgsel til nielsogsimon@outlook.dk, og så vender de lynhurtigt tilbage med et helt uforpligtende tilbud.

Derudover kan man også lytte med på de to komikeres podcast ‘Under Udvikling’ helt gratis, hvor du plejer at hører podcasts.”

Tak for opbakningen 💙

Fra venstre ses Niels Nielsen, sammen med account manager i Fremad Amager, Mark Andersen, der yderst til højre har Simon Væver med Fremad-trøjen i hænderne.

Del på de sociale medier